Recenze našich výrobků


Mikulov, Bistro Drogerka - nejste v krásném Miku? Pak máme tip na snídani, oběd, malý i velký hlad, jak píše menu bistra Drogérka. Logo jako by odkazovalo na dobovou stylizaci, ale interiér je naopak naprosto současný. Stejně tak kuchyně. My měli míchaná vajíčka, perfektní domácí chleba a k tomu nádherně zpracovaný salát ve skleničce. Pak také fit snídani, granolu, ovoce, jogurt. A limonády. Kafe jsme nezkoušeli, zdá se být tradičního rázu.

Skvělá vína, stejně tak jako bottega se sýry a salámy slibují zážitek. Úžasná kapitola sama pro sebe je cukrářská výroba od Martin Beránek, který má v nedaleké Nosislavi svou provozovnu Dolce Passione. Takže je to rozhodně i tip zajít na dort, ale třeba i úžasné máslové sušenky tohoto mistra.

Do mixu Drogérky se na stěnách bistra odkazují k úžasnému Stopařově průvodci po Galaxií a brigádnický servis poslouchá Rytmuse. Koncept je tedy trochu rozháraný, dámy na place byly příjemné, ale bylo docela znát, že trochu z jiného podniku (možná drogérky). Nabízelo by to téma, se kterým se setkáváme všude, a v těchto turisticky přetížených oblastech obzvlášť, a to personál, který zoufale chybí. Tak rozhodně vyražte, v kuchyni zdá se koncept zatím přesně ukotvený.


Komentáře