Soutěž je rozdělena do kategorií...

téma KARNEVAL; 2 dorty - 1. pro výstavu (může být i atrapa), 2. pro degustaci

UPEČ, CO UMÍŠ - dezerty naaranžované na výstavu + pár degustačních kusů pro porotu

Povinné suroviny: česnek nebo uzené maso nebo sýr. Soutěžní výrobek MUSÍ být upečen.

Věk soutěžích 12 - 21 let; povinná surovina: ČOKOLÁDA , mohou být i KAKAOVÉ BOBY

BEZLEPKOVÝ a musí obsahovat superpotravinu (jako například: čokoláda, chia, ořechy, semínka, goji, mango, avokádo, česnek, chilli, zázvor, atd) Generální sponzor této kategorie je ZONE4YOU Brno¨ Významný sponzor je Racionální výživa Hustopeče

Upeč, co umíš (PROFESIONÁL je ten, kdo se živí cukrářskou výrobou minimálně 2 roky), 1. výrobek pro výstavu může být i atrapa, 2. pro degustaci

Oznámení...


Přejít na přilášky

Ceny pro vítěze

Kuchyňské roboty značky Kenwood, tyčové mixéry, stolní mixéry, ... Každý soutěžící dostane malou pozornost.

Vstupné

Vystavující: zdarma, dospělí 100,- ,děti do 15 let zdarma
Z každé vstupenky dostane 20,- Kč nadace Pink Bubble, jež pomáhá mladým lidem v průběhu a po uzdravení onkologického onemocnění.

Omluva - tiskařský šotek

Velice se omlouváme panu Jaroslavu Vojtěškovi za tiskařskou chybu na plakátech. Firma Video Vojtěšek již potřetí bude natáčet průběh celé soutěže. WWW.video-vojtesek.cz Jaroslav natáčí, fotí nebo zaznamenává nejen svatby, rodinné oslavy, firemní akce, ale i spoustu dalšího.

Nadace Pink Bubble

Pink Bubble (Růžová bublina) je nadační fond, který pomáhá dospívajícím dětem a mladým dospělým v boji s rakovinou. Snažíme se přispívat k tomu, aby i přes vážné onemocnění prožívali mladí onkologičtí pacienti obyčejné, ale i nevšední zážitky a aby mohli maximálně žít svůj běžný život, který jim vážná nemoc zásadním způsobem narušila. A pouze díky příspěvkům od dárců, jichž si nesmírně vážíme, jim můžeme přispívat na rehabilitační pomůcky, na studium (zajišťujeme i hradíme vzdělávací kursy, praxe atp.), můžeme pro ně pořádat společné pobyty (lyžování v Krkonoších, plachtění v Čechách i v zahraničí, účast na mezinárodních onkologických táborech...) a další kulturní nebo sportovní programy a také plnit jejich osobní přání či jejich rodinu finančně podpořit. WWW.pinkbubble.cz

DORT SYMPATIE

Tento rok jsme pro soutěžící a návštěvníky připravili další kategorii - DORT SYMPATIE. Každý návštěvník i soutěžící dostane při vstupu jeden žeton, který udělí dle svého nejlepšího názoru dortu, který se mu líbí nejvíce. Nejsympatičtější dort – obdrží cenu v podobě kuchyňského robotu Kenwood - Kmix.

Jak HODNOTÍME

Soutěžní výrobky hodnotí tří- až čtyř-členná porota. VZHLED výrobku může být hodnocen až 30 body, CHUŤ je hodnocena až 50 body a CELKOVÝ DOJEM maximálně 20 body. Pokud se porota v celkovém pořadí v každé kategorii shodne, tak výrobek ještě ohodnotí Martin Beránek, který má „Rozhodující hlas“ v takovýchto případech.

Ondřej Bábor - Muzikálový herec a zpěvák.
Kuchařská show - p. Tomáš Černý, Cukrářská show – p. Daniele Combi a p. Martin Beránek
Ukázky vaření na robotu Kenwood Cooking chef v průběhu celého dne
Mužský pěvecký sbor Švarcavan
Občerstvení - z maminčiny kuchyně, Cukrárna - výrobky Dolce passione, Lokální vinaři, Káva - DeLonghi

Martin Beránek

Ondřej Bábor

Pochází z Blučiny. V roce 2015 vystudoval Janáčkovu akademii múzických umění v Brně, obor muzikálové herectví. Ještě během studií na gymnáziu získal hlavní roli, chlapce Melchiora v muzikálu Probuzení jara v Městském divadle Brno. Dále působil v Divadle Jiřího Myrona v Ostravě, kde ztvárnil roli Seana v muzikálu Fantom Londýna a roli Eddieho Ryana v muzikálu Funny Girl. Poté se usídlil v Praze, kde si zahrál v muzikálech Přízrak Londýna, Ať žijí duchové, Rocky, Romeo a Julie, Čas růží a Shrek. Hraje také stále i v Brně a to v muzikálech Děti ráje a Kleopatra. V současné chvíli zkouší v pražském divadle Hybernia muzikál Doktor Ox. https://www.youtube.com/watch?v=a7j9Hamo770 https://www.youtube.com/watch?v=qKr0q73fXeU https://www.youtube.com/watch?v=15KgqLWoLjs

Tomáš Černý

Tomáš Černý (Praha, 37 let) - šéfkuchař Praxe: Hotel Ambassador Zlatá husa, Four Seasons Hotel Praha, Square Restaurant Kampa Group, Aromi – chef de partie, La Finestra in cucina – head chef, Pražský kulinářský institut – sous chef Tomáš Černý byl 8 let šéfkuchařem italské restaurace La Finestra v Praze. Předtím působil 4 roky ve známé restauraci Allegro hotelu Four Seasons a v hotelu Ambassador. Díky šéfkuchařům Four Seasons Vito Mollicovi a Andrea Accordimu, kteří zajistili Allegru cennou michelinskou hvězdu, získal Tomáš nenahraditelnou zkušenost a znalost technik vaření, které předává dál. V rámci své dvacetileté gastronomické praxe se přes patnáct let věnuje italské kuchyni. Zkušenosti sbíral na zahraničních stážích, např. v restauraci Il Piastrino v italském Pennabili. Cenná byla pro jeho profesní rozvoj také blízká spolupráce a přátelství s úspěšnými šéfkuchaři jako jsou Stefano Ciotti, Lucco Pompili a Moreno Cedroni či Riccardo Agostini, případně nedávná stáž v rakouském Landhaus Bacher - v restauraci, kterou vede Thomas Dorfer oceněný mimo jiné dvěma michelinskými hvězdami.

Petr Ocknecht

Vystudoval Střední gastronomickou školu v Rakousku. V roce 2001 odešel na zaoceánský parník, kde změnil vlastní přístup k profesi a otevřel mysl novým surovinám, zpracování a trendům. Od roku 2003 se věnuje propagaci hmyzí kuchyně. Jako první kuchař v ČR představil hmyz v restauraci. Od roku 2004 prošel jako kuchař a posléze jako cukrář nejlepší restaurace v Brně. Od roku 2017 pracuje jako cukrář ve Vyškově.

Daniele Combi

Mistr šéfcukrář z Itálie, působící od roku 2005 v České Republice. Vystudoval elektrotechniku, ale vášeň k cukrařině zvítězila. Působil jako pomocný cukrář, snídaňový cukrář, technolog výroby zmrzliny, cukrář a nakonec jako šéfcukrář. Vedl provozy v Ristorante Aromi a La Bottega do Finestra, dále Gastronomia Ligure. V současnosti je šéfcukrář v La Bottega Production v Praze. Absolvoval kurzy Škola Valrhona. Miluje jízdu na kole.


Elektronické přihlášky odesílejte na dolcepassionecz@gmail.com. nebo volejte na 603 532 572